אודות 
				אודות

אודות

אנרבוקס פיס חדרה הוא היכל רב תכליתי לאירועי תרבות, ספורט וכנסים המכיל 3,414 מקומות ישיבה באירועי תרבות ו 2,582- מקומות ישיבה באירועי
ספורט. ההיכל שנבנה בשנים 2017-2019 ביוזמת עיריית חדרה ובתמיכת מפעל הפיס, תוכנן על ידי האדרכילים גולדשמיט-ארדיטי-בן נעים במטרה לספק
לקהל חוויית צפיה אופטימלית ומהנה ולאפשר מודולריות בייזום ותכנון אירועי תרבות וספורט והתאמתם לכמויות משתנות של קהל.
ההיכל מותאם לאירוח של אמנים, ספורטאים ומשתתפי ועידות, כנסים, הפקות מסחריות, ירידים, אטרקציות לכל המשפחה, אירועי חברה ועוד.
מאז פתיחתו בינואר 2020 משמש ההיכל למופעי תרבות של האמנים הגדולים בישראל לצד אמנים מהעולם וכן כאולם הבית של קבוצות הכדורסל והכדורעף של מכבי חדרה.
בהיכל ישנם כ-2582 מקומות ישיבה לאירועי ספורט ו- 3414 מקומות ישיבה באירועי תרבות, המחולקים ל-5 יציעים, המחולקים ל-4 טריבונות + יציע אורקסטרה (להופעות). ביציע המזרחי (יציע A) ישנו איזור VIP, הכולל 280 כיסאות מרופדים.

דבר היו"ר דבר היו

גולשים יקרים,

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של החברה הכלכלית לחדרה.

כאן פועם הלב העסקי והמתפתח של העיר חדרה. צוות קטן ומסור של אנשי מקצוע מוביל מהלכים רחבים לקידום העיר, עומד מאחורי כמה מהפרויקטים הגדולים שיזמה הנהלת העיר בראשותי ואמון על יישומו של החזון לעתידה הכלכלי של חדרה.

הפוטנציאל של חדרה טרם מומש. כאן תקום ותפעל קהילה עסקית עם דגש על תחומי האנרגיה והטכנולוגיה, אשר תספק מחד מקומות עבודה רבים ומאידך - קהל חדש וצעיר שיעבור להתגורר בחדרה.

פארק עסקים גדול ופעיל משנה ללא היכר את פניה של עיר ולא חסרות לכך דוגמאות שכולנו מכירים. אני רואה לנגד עיני מרכז שבו תעשייה, חברות הייטק, בנייני משרדים, מרכזים מסחריים, מרכז תחבורה מסיבי ואזור בילויים וקולינריה. פארק עסקים ראוי לשמו.

חדרה תגדל לעיר בת למעלה מ-100 אלף תושבים, נגישה לשלושת צירי התנועה המרכזיים במדינה, אטרקטיבית למגורים ולמסחר, וגדושה באתרי תיירות, פנאי ונופש. רצועת החוף ומערב העיר מהווים פוטנציאל ראשון במעלה להתפתחות אורבנית ייחודית שתציב את חדרה לא רק על מפת הביקושים אלא גם על מפת הבילויים של ישראל.

כשהתחלנו לעבוד על הפקת פסטיבל בום בוקס הראשון, גם הוא פרי עמלה של החברה הכלכלית לחדרה, איש לא שיער ש-12 אלף צעירים מכל רחבי הארץ ינהרו בהמוניהם כדי לשיר ולרקוד לילה שלם עם האמנים המובילים בישראל. תושבי חדרה שראו במו עיניהם אלפי צעירים חוצים את מחלף גבעת אולגה בדרכם לפארק נחל חדרה - הבינו שבלילה ההוא הפארק היפה שלנו זכה לראשונה למודעות בקנה מידה ארצי. אם חדרה היא עיר עם אנרגיה, אז החברה הכלכלית היא האנרגיה שמניעה אותנו קדימה.

אתם מוזמנים להתרשם מקרוב מהעשייה המגוונת,

גלישה נעימה, צביקה גנדלמן

 

דבר מנכ"ל אנרבוקס דבר מנכ

ברוכים הבאים לאתר אנרבוקס
הבית של התרבות והספורט בחדרה.

יצאנו לדרך בשנה לא שגרתית אבל אנחנו באנרבוקס ערוכים ומחכים לרגע שבו נוכל לקבל את הקהל היקר שלנו למשחקי כדורסל, כדורעף וכדוריד ולמופעים הגדולים בישראל.
אנרבוקס יארח אמנים מובילים ותחרויות ספורט לאומיות ובינלאומיות, לצד שורה ארוכה של יזמויות תרבות, תערוכות, ירידים, אירועים עסקיים, אטרקציות לכל המשפחה ועוד.
אתם מוזמנים להצטרף כבר מעכשיו למועדון אנרבקוס שמקנה הטבות והנחות ומאפשר לכם להיות תמיד בשורה הראשונה של התרבות והספורט בחדרה – לדעת ראשונים על כל מופע או משחק, להזמין כרטיסים בקלות ולהנות מהמיקומים הכי טובים באולם.

צוות אנרבוקס נמצא כאן בשבילכם לכל שאלה או בקשה.

ברוכים הבאים
מיקי פוזננסקי