פרויקטים

פרויקטים כותרת
גלילה למטה
היכל הספורט "אנרבוקס" פיס חדרה

היכל הספורט "אנרבוקס" פיס חדרה

לראשונה בחדרה יוקם היכל ספורט רב תכליתי בעיר הבנוי לפי סטנדרט אירופאי ברמה בינלאומית. הפרויקט מבוצע בשיתוף מפעל הפיס, חברת טוטו, וחברת החשמל. מפרט ההיכל הינו עשיר על פי התקן האירופאי ונגיש בכל ההיכל. גודל ההיכל כ-4,500 מ"ר וכולל 4,600 מושבים. המפרט כולל זירה ראשית למשחקים, תאורת מופעים, חדר תקשורת לעיתונות, טריבונות נשלפות, חדר בקרה, חדר כושר ומלתחות. כמו כן תהיה אפשרות לארח משחקים מחו"ל.

עלות הפרויקט: 60,000,000 ₪

השלמת תשתיות בשכונת הפארק חד' 1200

השלמת תשתיות בשכונת הפארק חד' 1200

השלמת התשתיות לשכונת הפארק כוללים השלמת סלילת הרחובות, פיתוח הכיכרות והצבת פסלים בחלקן. כמו כן בוצעו עבודות פיתוח תשתיות ניקוז וגינון.
עבודות הכבישים והתשתיות בוצעו- השלמת מדרכות לפי קצב השלמה ואכלוס של הבניינים.

פיתוח רחובות חד' 1240

פיתוח רחובות חד' 1240

פרטים על הפרויקט: פיתוח רחובות הדייגים, היסעור ורחבעם זאבי. פרויקט סלילת כבישים, מדרכות, מערכות ניקוז ותאורת רחובות. הפרויקט כלל בניית מגרש חניה רחב לרווחת באי חוף הים ואורחי מלון 'רמדה' (כפר-הים). פרויקט זה הינו הראשון והמקדים לפרויקט בניית רחוב מנחם-בגין הכשרתו כשער הכניסה ל"ריביירה של חדרה". עבודות הכבישים ברחוב היסעור מסתיימות בקרוב, כעת נכנסים לביצוע ברחוב השחף.

עלות הפרויקט: 5,200,000 ₪

פיתוח תשתיות שכונת עין-הים-בניה רוויה

פיתוח תשתיות שכונת עין-הים-בניה רוויה

פרויקט פיתוח שכונה של מגדלי מגורים סה"כ כ- 1200 יח"ד. הפיתוח כולל סלילת הרחובות, פיתוח כיכרות, בניית גן ילדים, בי"ס, הכנת תשתית לבניית מרכז מסחרי, הצבת תאורת רחובות ופיתוח מערכת הניקוז לשכונה.
הסתיימה עבודת הכבישים והתשתיות- השלמת מדרכות לפי קצב השלמה ואכלוס של הבניינים.
פיתוח תשתיות במתחם ה"אנרג'י פארק"

פיתוח תשתיות במתחם ה"אנרג'י פארק"

פרויקט מורכב שכולל תיאום מערכות עם גורמים רבים ועל שטחים רבים בבעלויות שונות. הפרויקט מאפשר הקמת מרחב עסקים וטכנולוגיות. מתחם זה מהווה את מנוף התעסוקה לפיתוחה העתידי של העיר. המתחם מצוי במיקום מושלם לאורך כל צירי התנועה העיקריים של המדינה. במרכז המתחם מתוכנן לקום מרכז תחבורה ובו תחנת רכבת אזורית, תחנת אוטובוסים מרכזית, מרכז מסחרי ומגדל משרדים – כל זאת בקומפלקס אחד.
שלב א' בפרויקט הסתיים – מערכת הכבישים סביב המתחם המסחרי.

53,000,000 ₪ (לא כולל מרכז התחבורה)

פרויקט 'כדורגל חופים'

פרויקט 'כדורגל חופים'

בהמשך להצלחת המיזם בשנה שעברה, גם השנה החברה מעודדת את קבוצת כדורגל 'חופים' חדרה.
שדרות מנחם בגין

שדרות מנחם בגין

החברה ביצעה פרויקט של חידוש, בניה ושדרוג שדרת הכניסה לשכונות המערביות של חדרה. הפרויקט כלל ביצוע מדרכות רחבות, שיקום וטיפוח האי תנועה, החלפת כל עמודי התאורה לעמודים חדשים כולל תאורת לד מתקדמת, ביצוע ריהוט רחוב של ספסלים ופרגולות, שביל אופניים והסטת הפילרים מאמצע המדרכה.
שדרה מפוארת ומטופחת מהווה את השדרה המרכזית לכניסה למערב חדרה ולטיילת חוף הים שתוקם על ידי החברה לתיירות.

עלות הפרויקט: 12,000,000₪

דרך 'יוליאנה'

דרך 'יוליאנה'

פרויקט זה מתוכנן ליצור חיבור ישיר בין דרך צה"ל (הכניסה המזרחית לחדרה) לבין היציאה צפונה מחדרה, החיבור לכביש 65 ושכונת בית אליעזר. הכביש יחבר את שכונת בית אליעזר דרך אזור אחוזת דניה עד לכיכר ברחוב צה"ל ויקל מאד את הנגישות למזרח העיר, וממנה לכביש 65.

עלות הפרויקט: 24,000,000 ₪

ספורטן חדרה

ספורטן חדרה

הפרויקט נועד לחדש את הדרכים והאספלט ולשפר את המדרכות ברחוב יפה נוף בעיר. הפיתוח כולל סלילת הרחובות, פיתוח כיכרות, הצבת תאורת רחובות ופיתוח מערכת הניקוז לשכונה.
הפרויקט נמצא בביצוע שלב ב'.
'פארק הים' בשכונת עין הים

'פארק הים' בשכונת עין הים

פרויקט בניית פארק בשטח 17 דונם, בשטח הכלוא בין מגדלי המגורים. בתכנון הפארק הושם דגש על הקרבה לים והקו המוביל בתכנון היה מים. מתוך קו המחשבה הזה פותח קונספט שכולל נביעה בשטח גבוה הצופה על כלל הפארק וכן אזור ג'טים, מים קופצים, להנאת ילדי חדרה ובילוי במתחם המזרקות. ספק המתקנים בפארק הוא חברת "נ.ע לבה".

עלות הפרויקט: 9,000,000 ₪

מבנה מורשת לקהילת יוצאי אתיופיה

מבנה מורשת לקהילת יוצאי אתיופיה

הקמת בית מורשת לקהילת יוצאי אתיופיה העומד להיבנות על קרקע עירונית באזור התעשייה.
המבנה יכלול אולמות רב תכליתיים לתצוגה, תיעוד ולימוד המורשת, משרדים ומחסנים, וכן מתחם חיצוני נרחב להתכנסויות ואירועים.
מקום זה מהווה את הנצחת המורשת, ערכי הקהילה, סיפור עלייתם לארץ והיסטוריית העדה המורחבת.
כמו כן מקום זה יהווה מפגש לתושבי העדה בהם יוכלו להתרפק על זיכרונות העבר וליהנות אחד בחברת האחר.
'אקו-פארק' בשכונת הפארק חד' 1200

'אקו-פארק' בשכונת הפארק חד' 1200

בליבה של שכונה צעירה ומתפתחת, נבנה פארק אקולוגי מרהיב וייחודי במינו המתפרש על 60 דונם. בפארק יהיו שבילים להולכי רגל ורוכבי האופניים, תהיה נקודת תצפית גבוהה המשקיפה על הפארק ואמפיתיאטרון להופעות ואירועים שונים. בלב הפארק נבנה אגם אקולוגי עם צמחייה מתאימה ובעלי חיים שונים. בפארק תהיה חנייה רחבת ידיים ובה 260 חניות אופציונליות. מתקני משחקים לילדים יותקנו ברחבי הפארק לרווחת התושבים מטעם חברת "נ.ע. לבה" המומחית והמקצועית בתחום.
הפרויקט הסתיים.

עלות הפרויקט: 32,000,000 ₪

שכונת מגורים חד' 900

שכונת מגורים חד' 900

פרטים על הפרויקט: שכונת מגורים חדשה מצפון לבי"ח הלל-יפה . בשכונה 56 צמודי קרקע. שכונה זו הינה הראשונה ובה כלל מערכות התאורה הינן בטכנולוגית LED. במסגרת פיתוח השכונה שיפרנו את הבטיחות בכניסה לשכונה ע"י פיתוח כיכר השלום.
פרויקט הסתיים.

עלות הפרויקט: 5,000,000 ₪

גשר נחל חדרה

גשר נחל חדרה

הפרויקט מחבר בין אזור התעשייה הצפוני לבין אזור התעשייה העתידי להיבנות, אורכו של הגשר הוא כ-40 מטרים. חשיבות נוספת לפרויקט שהוא מהווה הפרדה מפלסית לרכב כבד וכלים חקלאיים שכיום נדרשים לחצות את מסילת הברזל, בדרכם לאזור התעשייה. הגשר יאפשר האצת בניית תחנת הכוח שתמוקם בעתיד במתחם מפעלי נייר חדרה.
הפרויקט הסתיים

עלות הפרויקט: 4,500,000 ₪

מעון יום בשכונת נווה חיים/רחוב שועלי שמשון

מעון יום בשכונת נווה חיים/רחוב שועלי שמשון

מעון יום ובו שלוש כיתות המיועדות לרווחת הגיל הרך בשעות אחר הצהריים. עמידה בלוח זמנים קצר על מנת למסור את המעון לעירייה בתחילת שנת הלימודים הקרובה 2016.
הפרויקט הסתיים
הקמת בי"ס יסודי חופים שלב ב'

הקמת בי"ס יסודי חופים שלב ב'

הוספת שש כיתות לבית הספר היסודי הנוכחי לשנת הלימודים 2016
הפרויקט הסתיים
תשתיות מתחם חד' 762

תשתיות מתחם חד' 762

פיתוח תשתיות למתחם של שכונה ובה 122 צמודי קרקע. הפיתוח יכלול סלילת כבישים ומדרכות, מערכת ניקוז והצבת תאורת רחובות בטכנולוגיית LED . בפרויקט זה עובדת החברה הכלכלית בשילוב עם חברת אסיה-חדרה, בעלת השטח הפרטי, בשל הצורך הנדרש לפתח הן את השטח הציבורי והן את הפרטי, מובילה החברה הכלכלית שיתוף פעולה חדשני ובו שתי החברות עובדות יחד דרך מכרז משותף וקבלן משותף בכדי לבצע את עבודות הפיתוח ביעילות וברמה הגבוהה ביותר.
הפרויקט הסתיים.

עלות הפרויקט: 16,000,000 ₪

שיפוץ דרך 'יהודי פקיעין'

שיפוץ דרך 'יהודי פקיעין'

שיפוץ תשתיות דרך יהודי פקיעין כולל ביצוע מבנה כביש (בעל שני נתיבים) בין שערי חדרה לתחנת הרכבת.

עלות הפרויקט: 1,500,000 ₪

מגרשי ספורט בבי"ס יבנה

מגרשי ספורט בבי"ס יבנה

שיפוץ מגרשי ספורט בבית ספר יבנה הנמצא בשכנות גבעת אולגה.
שם הפרויקט: כנס חדרה לאנרגיה 2016

שם הפרויקט: כנס חדרה לאנרגיה 2016

מטרת הכנס: החדרת "חדרה עיר עם אנרגיה" לתודעה הארצית ויצירת מוטיבציה לחברות מהתחום לקבוע את מושבן בעיר חדרה. הכנס עסק בנושאים נרחבים מתחום האנרגיה ואבטחת האנרגיה תוך שימת דגש על חדשנות ויזמות טכנולוגית בתחום. הכנס כלל: הצגת חברות במשק האנרגיה הישראלי והבינלאומי לצד חברות סטארט אפ, תערוכה טכנולוגית ודיון בנושאים אסטרטגיים עסקיים, פאנלים מקצועיים בנושאי משק האנרגיה הבינ”ל והישראלי בהשתתפות בכירים מהארץ ומחו”ל. מושב מיוחד התקיים בנושא הגנת מקורות האנרגיה מפני איומים פיסיים וקיברנטיים, בהובלת משרד האנרגיה ובהשתתפות מאות גורמי מקצוע האחראים על אבטחת אנרגיה.
חניון "קוטלר"

חניון "קוטלר"

פיתוח חניון במרכז העיר (בגב בנק הפועלים) במטרה להרחיב את היצע החניה במרכז העיר לרווחת תושבי חדרה.
שלב א' הסתיים בפרויקט.

עלות הפרויקט: 1,000,000 ₪

כיכר צה"ל

כיכר צה"ל

הכביש ברחוב צה"ל מהווה גם כניסה לעיר ואת הפנים של חדרה
המקבלות את הבאים בשעריה. במטה לבטיחות בדרכים בעיריית חדרה מעריכים, כי אחת הסיבות לעומס התנועה הגדול בכביש זה מקורה בעובדה שהוא מהווה את אחת הכניסות העיקריות לכלי רכב השבים מהצפון. המטרה הייתה לפתוח ציר שיפחית את מהירות כלי הרכב הנכנסים לעיר, ויהווה דרך גישה נוחה יותר.

עלות הפרויקט: 3,500,000 ₪

חיבור כביש החוף לשכונת עין-הים

חיבור כביש החוף לשכונת עין-הים

פרויקט מורכב של חיבור השכונה לציר התנועה העיקרי של מדינת ישראל (כביש 2). מדובר בפרויקט של התחברות לכביש ארצי. הפרויקט כלל: סלילת הכביש, טיפול בניקוזים, הצבת תאורת כביש תוך התגברות על קווי מתח קיימים באזור והעתקת תשתיות ארציות.
חיבור שכונת עין הים לכביש הראשי מהווה גישה נוחה, מהירה ויעילה לתושבים בנסיעה דרך כביש החוף.

עלות הפרויקט: 10,000,000 ₪

כיכר השלום

כיכר השלום

לאורך ציר דרך השלום הוקם מעגל תנועה לביטחון תושבי האזור בכלל ותלמידי בתי הספר בפרט. הכיכר מסייעת להאטת התנועה בציר ומאפשרת חציית הכביש בצורה בטוחה. העבודה כללה ביצוע מיגון לתשתית קווי הנפט העוברים בתוואי העבודה והעתקת קו מתח גבוה.

עלות הפרויקט: 2,500,000 ₪

בניית ארבעה גני ילדים בשנת 2015

בניית ארבעה גני ילדים בשנת 2015

פרויקט בניית ארבעה גני ילדים (גן רש"ש, גן יובל, גן בית"ר וגן חופים). הדגש ניתן על בניית גנים בסטנדרט גבוה ופיתוח מקסימלי לרווחת ילדי הגן, כל זאת תוך עמידה בלוחות זמנים קצרים ומסירתם לאגף החינוך בפתיחת שנת הלימודים 2015.

עלות הפרויקט: 10,000,000 ₪

גן מאופס אנרגיה

גן מאופס אנרגיה

גן מסוג זה הינו מבנה חסכוני ביותר באנרגיה, בעל צריכה שנתית שווה או קטנה מסך האנרגיה השנתית אשר הוא מייצר באתר. פרויקט זה הינו המאוכלס הראשון מסוגו ברשות ישראלית ובארץ בכלל, שיעמוד במאזן אנרגיה חיובי, ובמידה ויסתיים בהצלחה יצטרף למספר מצומצם של פרויקטים NZE בעולם. הפרויקט מתוכנן בסטנדרט גבוה מגנים דומים בארץ, ומשולבות בו טכנולוגיות מתקדמות אשר יאפשרו בין השאר הוספת אלמנטים שיתרמו לבריאות הילדים השוהים בו. הגן נבנה בשכונת עין הים ונמסר לאגף החינוך בפתיחת שנת הלימודים 2016.
בניית ארבעה גני ילדים בשנת 2016

בניית ארבעה גני ילדים בשנת 2016

פרויקט בניית ארבעה גני ילדים (גן השיטה, גן פאר, גן יערה וגן הפארק). הדגש ניתן על בניית גנים בסטנדרט גבוה ופיתוח מקסימלי לרווחת ילדי הגן, כל זאת תוך עמידה בלוחות זמנים קצרים ומסירתם לאגף החינוך בפתיחת שנת הלימודים 2016.
ריבודים ושיפור מדרכות

ריבודים ושיפור מדרכות

הפרויקט נועד לחדש את הדרכים והאספלט ברחובות העיר ולשפר את המדרכות. הפרויקט כלל חידוש אספלט ושיפור מדרכות ברחובות שונים ברחבי העיר ואזור התעשייה.

עלות הפרויקט: 5,000,000 ₪

חניון העירייה

חניון העירייה

פיתוח חניון בשטח הצמוד לעירייה ובו 200 מקומות חנייה לרווחת תושבי העיר. הפרויקט בוצע וכעת החניון מוכן לרווחת תושבי העיר.

עלות הפרויקט: 1,200,000 ₪

תאורת רחוב חגיגית

תאורת רחוב חגיגית

במטרה לשפר את חזות העיר ולהעניק לתושבי חדרה חוויה חדשה ומרגשת, הותקנה תאורה מיוחדת ברחובות העיר והשכונות. התאורה מדגישה את הצמחייה ואת עמודי התאורה לאורך הרחובות הראשיים.

עלות הפרויקט: 1,000,000 ₪

צומת בן-צבי/ביאליק – מרומזרת

צומת בן-צבי/ביאליק – מרומזרת

במטרה לפתור את עומסי התנועה הנוצרים ברחוב בן-צבי המשמש כציר התחברות בין מרכז העיר והשכונות המזרחיות לכביש 4, בוצע פרויקט רמזור הכיכר.

עלות הפרויקט: 3,000,000 ₪

פיתוח שכונת עין הים צמודי קרקע

פיתוח שכונת עין הים צמודי קרקע

פרויקט השלמת שני רחובות במתחם צמודי הקרקע בשכונת עין-הים.
תחילת ביצוע 2016

עלות הפרויקט: 7,000,000 ₪

פיתוח הרחובות הדייגים, היסעור ורחבעם זאבי

פיתוח הרחובות הדייגים, היסעור ורחבעם זאבי

פרויקט סלילת כבישים, מדרכות, מערכות ניקוז ותאורת רחובות. הפרויקט כלל בניית מגרש חניה רחב לרווחת באי חוף הים ואורחי מלון רמדה (כפר-הים). פרויקט זה הינו הראשון והמקדים לפרויקט בניית רחוב מנחם-בגין הכשרתו כשער הכניסה ל"ריביירה של חדרה".

עלות הפרויקט: 5,200,000 ₪

לראש העמוד